ZLOT GWIEŹDZISTY - Śladami Miejsc Pamięci Narodowej. Polacy na frontach II wojny
                                              światowej - 27 kwietnia 2007
(piątek).

Dnia 27 kwietnia 2007 roku w Opactwie ss. Benedyktynek w Jarosławiu zorganizowano po raz szósty imprezę patriotyczno - religijną pod hasłem: "Zlot Gwieździsty - Śladami Miejsc Pamięci Narodowej. Polacy na frontach II wojny światowej".
Celem tegorocznego Zlotu było poznanie i udokumentowanie przez młodzież losów Polaków na frontach II wojny światowej, a nade wszystko ocalenie od zapomnienia ich przeżyć i cierpień. Do niniejszego konkursu przystąpiło trzech uczniów naszej szkoły tj.
Aleksandra Piotrów - kl. VI a, Katarzyna Strohbach - kl. VI c i Adam Prewendowski - kl. VI c.
Każda z ich pisemnych prac ujęta była w jednym tomie oraz do każdej dołączono nośnik cyfrowy z elektronicznym zapisem tekstu pracy w formacie MsWord.
Prace uczniów zostały wysoko ocenione przez Komisję Konkursową, bowiem: Katarzyna Strohbach zdobyła III miejsce, zaś Aleksandra Piotrów oraz Adam Prewendowski otrzymali wyróżnienie.

nauczyciel historii mgr Irena Kornak

Dyplom dla Katarzyny Strohbach - kl. VI c - III miejsce