English version

sp4jaroslaw

 

 

 O NAS

O szkole

Kadra

Kronika
Historia

Patron

 INFORMATOR

Wydarzenia

Plan lekcji

Kontakt z nami

 SERWISY

Świetlica

Biblioteka

Pedagog

Rzecznik Praw Ucznia

 DZIAŁALNOŚĆ

Samorząd Uczniowski

Koła zainteresowań

Gazetka szkolna

Euroczwórka

Sport

 KLASYFIKACJA

Statystyka

Najlepsi uczniowie

Sukcesy uczniów

Złoci absolwenci

 ROZMAITOŚCI

Galeria

Święto Szkoły

Nasze miasto

Bezpieczeństwo

Ciekawe strony

 

WYDARZENIA

 

Rok szkolny 2012/2013

 

 
 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2012/2013

 

Wojewódzki konkurs przyrodniczy:

3 laureatów:
Michał Parzniewski klasa 6a,
Aleksandra Karcińska klasa 6a,
Bartosz Tylka klasa 6c.

 

 
3 finalistów:  
Marianna Szewczyk klasa 6b,
Michał Biliński klasa 6c,
Gabriela Gronowicz klasa 6a.
 
   

Wojewódzki konkurs matematyczny:
1 laureat:
Piotr Kaliciak klasa 6a,  
   

 
2 finalistów:
Przemysław Foryś klasa 6a,
Emilia Matrejek
klasa 6b.
   

Wojewódzki konkurs z języka polskiego:
2 finalistów:
Aleksandra Karcińska klasa 6a,
Michał Biliński
klasa 6c.

Wojewódzki konkurs z języka angielskiego:
1 laureat:
Przemysław Foryś klasa 6a.  
   

 

3 finalistów:

 
Aleksandra Karcińska klasa 6a,
Marianna Szewczyk
klasa 6b,
Emialia Matrejek klasa 6b.
 
   

 
Wojewódzki konkurs z języka niemieckiego:
1 finalista:  
Weronika Brzozowska klasa 6b.  
   

 
   

   
   
Osiągnięcia artystyczne:
„Bezpieczne wakacje” – III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym ucznia klasy 5a - Huberta Urbańczyka,
„Stop przemocy” – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym uczennicy klasy 6b Emilii Matrejek.
   
   

Osiągnięcia sportowe
 - II miejsce w eliminacjach gminnych turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska,
 - III miejsce w eliminacjach wojewódzkich turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska,
 - IV miejsce w eliminacjach wojewódzkich turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska,
 - V miejsce w eliminacjach wojewódzkich turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska,
 - I miejsce w eliminacjach miejskich turnieju koszykówki „Orlik Basket mania”,
 - I miejsce w eliminacjach wojewódzkich turnieju koszykówki „Orlik Basket mania”,
 - VII miejsce w finale ogólnopolskim w Zielonej Górze „Orlik Basket mania”,
 - 28-Jarosławska Olimpiada Młodzieży – II miejsce w halowym turnieju Andrzejkowym turnieju w mini piłce nożnej chłopców klas IV i młodszych,
 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Zawody w mini piłce ręcznej chłopców III miejsce, mini piłka ręczna dziewcząt I miejsce,
 - II i V miejsce w rejonowym turnieju piłki siatkowej dziewcząt w ramach projektu popularyzacji piłki siatkowej „SAN Pajda Mini Volleyball Team”,
 - Jarosławska Olimpiada Młodzieży „Mikołajkowy turniej piłki nożnej chłopców” klas V, III miejsce,
 - II i III miejsce w rejonowym turnieju piłki siatkowej dziewcząt w ramach projektu popularyzacji piłki siatkowej „SAN Pajda Mini Volleyball Team”,
 - II miejsce w powiatowych zawodach piłki ręcznej dziewcząt,
 - 11 złotych, 7 srebrnych, 8 brązowych medali w międzyszkolnych zawodach indywidualnych w pływaniu.
 


© sp4j - 2013