◊ PLAN LEKCJI rok szkolny 2017/2018  

Plan lekcji dla klas IV
KLASY I , KLASY II, KLASY III, KLASY V, KLASY VI,KLASY VII
 
 
 
wychowawca - mgr Agnieszka Bereza - sala nr 33
KLASA IV A poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
 1 7:30 - 8:15     basen/basen   ---/wf matematyka  
2 8:20 - 9:05  j.angielski basen/basen j. polski j. polski matematyka
3 9:10 - 9:55  matematyka muzyka  matematyka przyroda j. polski
4 10:05 - 10:50 j. polski religia  religia  j.angielski j.angielski
5 10:55 - 11:40 godz.wych j. polski technika wf/--- wf/wf
6 11:45 - 12:30 historia informatyka przyroda   plastyka
7 12:35 - 13:20         WDŻ
 

wychowawca - mgr  Agnieszka Motyka - sala nr 26
KLASA IV B poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1 7:30 - 8:15 basen/--- ---/basen ---/wf   j. angielski
2 8:20 - 9:05 basen/--- ---/basen matematyka   muzyka
3 9:10 - 9:55 j. polski j. polski przyroda j.polski j.polski
4 10:05 - 10:50 technika religia j.angielski religia historia  
5 10:55 - 11:40 godz.wych informatyka    j.polski  przyroda ---/wf
6 11:45 - 12:30 plastyka matematyka wf/--- j. angielski  
7 12:35 - 13:20 matematyka   wf/--- matematyka  
8 13:35 - 14.20       WDŻ  
 

 
wychowawca - mgr Justyna Bąk - Kisielewicz - sala nr 36
KLASA IV C poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1 7:30 - 8:15   j.angielski matematyka    
2 8:20 - 9:05 ---/wf muzyka religia plastyka ---/wf
3 9:10 - 9:55 religia przyroda przyroda j.angielski j.angielski
4 10:05 - 10:50 j.polski j.polski technika j. polski informatyka
5 10:55 - 11:40 godz.wych. wf/--- j.polski matematyka j.polski
6 11:45 - 12:30 matematyka wf/--- basem/--- ---/ basen matematyka
7 12:35 - 13:20 historia   basen/--- ---/ basen WDŻ

wychowawca - mgr Violetta Szpilak - sala nr 23
KLASA IV D poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1 9:10 - 9:55         basen/---
2 10:05 - 10:50 muzyka     ---/basen basen/---
3 10:55 - 11:40 godz.wych.   wf/--- ---/basen technika
4 11:45 - 12:30 j.polski informatyka j.polski matematyka przyroda
5 12:35 - 13:20 j.angielski j. polski historia przyroda religia
6 13:35 - 14:20 matematyka matematyka j.angielski j.angielski matematyka
7 14:25 - 15:10 ---/wf plastyka religia j. polski j. polski
8 15:15-16:00 ---/wf wf/--- WDŻ    

wychowawca - mgr Agnieszka Wilk-Lesiak - sala nr 24
KLASA IV E poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1 10:55 - 11:40 godz.wych. wf/wf przyroda j.angielski  
2 11:45 - 12:30 religia wf/wf basen/basen plastyka j.polski
3 12:35 - 13:20 przyroda informatyka basen/basen j.polski religia
4 13:35 - 14:20 j.polski j.polski j.polski matematyka j.angielski
5 14:25 - 15:10 matematyka matematyka j.angielski historia matematyka
6 15:15 - 16:00 myzyka technika WDŻ    
 
 
 
© sp4j - 2017r