English version

sp4jaroslaw.w.interia.pl

 

 

 O NAS

O szkole

Kadra

Kronika
Historia

Patron

 INFORMATOR

Wydarzenia

Plan lekcji

Kontakt z nami

 SERWISY

Świetlica

Biblioteka

Pedagog

Rzecznik Praw Ucznia

 DZIAŁALNOŚĆ

Samorząd Uczniowski

Koła zainteresowań

Gazetka szkolna

Euroczwórka

Sport

 KLASYFIKACJA

Statystyka

Najlepsi uczniowie

Sukcesy uczniów

Złoci absolwenci

 ROZMAITOŚCI

Galeria

40-lecie

Nasze miasto

Bezpieczeństwo

Ciekawe strony

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Osiągnięcia


Rok szkolny 2002/2003
Wysokie efekty kształcenia potwierdzają czołowe lokaty uczniów biorących udział w organizowanych konkursach, zawodach i przeglądach przygotowanych pod kierunkiem nauczycieli. Z satysfakcją należy odnotować najważniejsze sukcesy uczniów.

Semestr I
  • I miejsce w grupie wiekowej klas I - III Natalii Polańskiej (III b) oraz wyróżnienie dla Katarzyny Strohbach, Jakuba Wilczyńskiego (II c) w konkursie recytatorskim w MOK-u "Wawrzynek 2002", przygotowanie uczniów pod kierunkiem p. mgr Krystyny Brzuchacz, p. mgr Anny Zabłockiej.

  • II miejsce ucznia klasy IV a Wojciecha Zeńko w konkursie recytatorskim "Wawrzynek 2002" w MOK-u, przygotowany pod kierunkiem p. mgr Lidii Wojtyny.

  • 6 uczniów zakwalifikowało się do okręgowego etapu konkursu interdyscyplinarnego z bloku przedmiotów humanistycznych przygotowani pod kierunkiem p. mgr Grażyny Prusinowskiej, p. mgr Ireny Komak, p. mgr Barbary Iwasieczko.

  • 16 uczniów zakwalifikowało się do okręgowego etapu konkursu interdyscyplinarnego z bloku przedmiotów matematyczno - przyrodniczych przygotowani pod kierunkiem p. mgr Renaty Wojtowicz, p. mgr Teresy Kiper i p. mgr Wojciecha Mazura.

  • III miejsce ucz. Gabrieli Kruk w międzyszkolnym konkursie „Kolęd i Pastorałek - przygotowanie pod kierunkiem p. mgr Barbary Terleckiej.

  • I miejsce w międzyszkolnym, a II w powiatowym turnieju mini piłki ręcznej (chłopców), przygotowanie uczniów pod kierunkiem p. mgr Bogusława Musura.

  • I miejsce chłopców w turnieju mini piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 - pod kierunkiem p. mgr Bogusława Musur.

  • II miejsce w międzyszkolnych rozgrywkach w mini piłce ręcznej, koszykowej dziewcząt, oraz II miejsce w mini piłce koszykowej chłopców - przygotowanie pod kierunkiem p. mgr Anny Antosz.

  • Udział uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka niemieckiego - III miejsce w woj. podkarpackim, a 62 w Polsce ucznia V a Kaspra Moskwiaka, IV miejsce w regionie, a 71 w Polsce ucz. V a Rafała Baryły przygotowanie uczniów pod kierunkiem p. mgr Grażyny Jaracz.

  • Wyróżnienie dla drużyny w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Jarosławiu - przygotowanie pod kierunkiem p. mgr Ireny Komak.

  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym na ozdobę choinkową organizowanym przez MOK, przygotowanie uczniów - p. mgr Marzanna Błahuta.

  • Wyróżnienie w III Międzyświetlicowej Olimpiadzie Sportowej i w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Przemyślu – uczniowie przygotowani pod kierunkiem p. mgr Barbary Eider - Chodań, p. mgr Danuty Baczy.

  • Udział uczniów w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym "Gniazdo" przygotowanie pod kierunkiem p. mgr Marty Argasińskiej.


Semestr II
  • I miejsce w konkursie plastycznym uczennicy Sylwii Cap w etapie miejskim ogólnopolskiego konkursu "Moja przygoda w muzeum" - przygotowanie pod kierunkiem p. mgr Anny Skowrońskiej (praca uczennicy wysłana do Torunia).

  • Udział 6 uczniów w okręgowym etapie konkursu interdyscyplinarnego z bloku przedmiotów humanistycznych - przygotowanie pod kierunkiem p. mgr Grażyny Prusinowskiej, p. mgr Ireny Kornak, p. mgr Barbary Iwasieczko.

  • Udział w wojewódzkim etapie konkursu interdyscyplinarnego z bloku przedmiotów humanistycznych i zdobycie tytułu laureata przez uczennicę Edytę Kłusek - przygotowanie pod kierunkiem p. mgr Grażyny Prusinowskiej.

  • Udział 16 uczniów w okręgowym etapie konkursu interdyscyplinarnego z bloku przedmiotów matematyczno-przyrodniczych - przygotowanie pod kierunkiem p. mgr Renaty Wojtowicz, p. mgr Teresy Kiper, p. mgr Wojciecha Mazura.

  • wyróżnienie dla ucznia P. Sroki w rejonowych eliminacjach konkursu recytatorskiego w Przemyślu "Poeci i pisarze dzieciom" - pod kierunkiem p. mgr L. Wojtyny.

  • I miejsce M. Dziadusia, E. Kłusek i III Patrycji Grinberger w rejonowym konkursie matematycznym "Mistrz matematyki" - pod kierunkiem: mgr Renaty Wojtowicz, mgr Wojciecha Mazura.

  • II miejsce Kaliciak Moniki i Piotra Kozakiewicza w miejskim konkursie matematycznym "Czwartakus" oraz wyróżnienia: Aneta Malinowska, Karol Podlipski - przygotowani pod kierunkiem p. Krystyny Szymskiej, p. D. Kozdęba.

  • Wyróżnienie (8 uczniów) w ogólnopolskim konkursie, którego organizatorem był związek NSZZ "Splidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania na temat: "List do Ojca Świętego z okazji 25-lecia pontyfikatu" - pod kierunkiem p. mgr L. Wojtyny i p. mgr Piotra Czecha.

  • Wyróżnienie uczniów w konkursie recytatorskim "Poeci i pisarze dzieciom" - pod kierunkiem p. mgr Krystyny Brzuchacz, p. mgr Anny Zabłockiej.

  • I miejsce uczniów klas pierwszego etapu w wojewódzkich zawodach sportowych "Z podwórka na stadiony" - przygotowanie pod kierunkiem p. mgr B. Musura, p. mgr Monika Srzypek.

  • I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej - pod kierunkiem p. mgr B. Musura.

  • I miejsce w miejskich zawodach trójboju lekkoatletycznym - pod kierunkiem p. mgr Anny Antosz, p. mgr B. Musura.

  • I miejsce w zawodach miejskich "czwórbój lekkoatletyczny" - pod kierunkiem p. mgr B. Musura, p. mgr Anny Antosz, p. mgr Marzeny Polaszek.

  • I miejsce w zawodach miejskich w mini piłce nożnej - pod kierunkiem p. mgr B. Musura.

  • I miejsce w zawodach miejskich "Rambit 2003" - pod kierunkiem p. mgr Anny Antosz, p. mgr Marzeny Polaszek, p. mgr B. Musura, p. mgr Moniki Skrzypek.

  • I miejsce w konkursie rejonowym "Baw się z nami" - pod kierunkiem p. mgr B. Musura, p. mgr Moniki Skrzypek.

  • II miejsce w rejonowych zawodach W mini piłce siatkowej dziewcząt - pod kierunkiem p. mgr Anny Antosz, p. mgr Marzeny Polaszek, p. mgr Moniki Skrzypek.

  • III miejsce w zawodach miejskich "Dziś zabawa w sport jutro olimpiada" - pod kierunkiem p. mgr Anny Antosz, p. mgr Marzeny Polaszek.

  • I miejsce w miejskich zawodach "Dwa ognie usportowione" - pod kierunkiem p. mgr Anny Antosz.

  • IV miejsce uczniów w miejskim konkursie "Podróż bez paszportu" - pod kierunkiem p. mgr Teresy Kiper.

  • III miejsce w eliminacjach miejskich w "Turnieju wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego" - pod kierunkiem p. mgr Grażyny Hajduk.

  • Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie historycznym "Moja Ojczyzna Europa" - pod kierunkiem p. mgr Ireny Kornak.

  • I miejsce w konkursie międzyszkolnym piosenki europejskiej Honoraty Skrzypek i III miejsce A. Barszczak, Aleksandry Skrzypek, Sylwii Lasek - pod kierunkiem p. Grażyny Jaracz i p. mgr Justyny Kogut.

  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym na szczeblu miejski "Najpiękniejsze ozdoby wielkanocne" (ucz. E. Ginberger), wyróżnienie "W świecie dziecięcych marzeń" (ucz. Xenia Pietrzyk) - pod kierunkiem p. mgr Marzanny Błahuty.

  • Konkurs plastyczny - wystawa pracy plastycznej uczennicy M. Dąbrowskiej w Przemyślu oraz E. Półchłopek w Przemyślu i Rzeszowie - pod kierunkiem p. Krystyny Szaganiec.

  • Udział i wyróżnienie dzieci ze świetlicy szkolnej w II Międzyświetlicowym Przeglądzie "Stroików Wielkanocnych" oraz w I Międzyświetlicowym Przeglądzie "Baw się z nami origami" w Przemyślu oraz udział uczniów w Przeglądzie Twórczości Plastycznej Świetlic w Przemyślu - pod kierunkiem p. mgr Barbary Eider-Chodań we współpracy z p. mgr Danutą Bacza.