English version

sp4jaroslaw.w.interia.pl

 

 

 O NAS

O szkole

Kadra

Kronika
Historia

Patron

 INFORMATOR

Wydarzenia

Plan lekcji

Kontakt z nami

 SERWISY

Świetlica

Biblioteka

Pedagog

Rzecznik Praw Ucznia

 DZIAŁALNOŚĆ

Samorząd Uczniowski

Koła zainteresowań

Gazetka szkolna

Euroczwórka

Sport

 KLASYFIKACJA

Statystyka

Najlepsi uczniowie

Sukcesy uczniów

Złoci absolwenci

 ROZMAITOŚCI

Galeria

40-lecie

Nasze miasto

Bezpieczeństwo

Ciekawe strony


NAJLEPSI UCZNIOWIE - II półrocze 2009/2010

   
Podsumowanie w zakresie osiągnięć edukacyjnych uczniów klas VI.
Średnia klas VI wyniosła - 4,43, na którą złożyły się średnie poszczególnych klas, a mianowicie:
 
Lp. KLASA ŚREDNIA POZYCJA KLASY
1. VI a 4,41 II
2. VI b 4,56 I
3. VI c 4,37 IV
4. VI d 4,39 III
     

Wyróżnienia uczniów o najwyższej średniej i wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniu:

   
Klasa VI "a" - wychowawca mgr Grzegorz Kulas
   
1. Derdziak Anna

średnia

-

5,36  
2. Drapała Jakub

średnia

-

5,60 Złoty Absolwent
3. Jakubas Małgorzata

średnia

-

5,18  
4. Kozak Klaudia

średnia

-

4,82  
5. Lis Sandra

średnia

-

4,82  
6. Matrejek Andżelika

średnia

-

4,82  
7. Rubacha Piotr

średnia

-

5,09  
8. Staromiejski Piotr

średnia

-

5,00  
9. Terebecki Bartosz

średnia

-

5,36  
           

   

Klasa VI "b" - wychowawca mgr Aneta Kisiel

           
1. Aksamit Kamil

średnia

-

5,00  
2. Bulik Adrian

średnia

-

5,18 Najlepszy sportowiec
3. Drozd Maciej

średnia

- 5,64 Złoty Absolwent
4. Florek Maciej średnia - 5,00  
5. Kowalczyk Maciej średnia - 4,91  
6. Kozdęba Weronika średnia - 5,00  
7. Krzebiot Dominika średnia - 5,64 Złoty Absolwent
8. Mazerant Kacper średnia - 5,55  
9. Morawski Maciej średnia - 5,09  
10. Oronowicz Paulina średnia - 5,64 Złoty Absolwent
11. Podgórecka Zuzanna średnia - 4,91  
12. Ryska Marcin średnia - 5,18  
           

 

Klasa VI "c" - wychowawca mgr Barbara Iwasieczko

           
1.

Borowiec Michał

średnia - 4,91  
2. Furgała Dominika średnia - 5,64 Złoty Absolwent
3. Hawryłko Marzena średnia - 5,45  
4. Jabłoński Hubert średnia - 5,00  
5. Lewczuk Franciszek średnia - 4,82  
6. Pawlica Jagoda średnia - 5,09  
7. Plebankiewicz Karolina średnia - 5,55  
8. Wygnaniec Kinga średnia - 5,64 Złoty Absolwent
           

 

Klasa VI "c" - wychowawca mgr Marzena Polaszek

 
           
1. Duda Dominika średnia - 4,91  
2. Gołąb Aleksandra średnia - 4,91  
3. Hołysz Patryk średnia - 4,82  
4. Kozak Anna średnia - 4,91  
5. Marciniak Elżbieta średnia - 5,27  
6. Wolańska Ewelina średnia - 5,10  
7. Wydrzyńska Karolina średnia - 4,91