English version
sp4jaroslaw

 

 

 O NAS

O szkole

Kadra

Kronika
Historia

Patron

 INFORMATOR

Wydarzenia

Plan lekcji

Kontakt z nami

 SERWISY

Świetlica

Biblioteka

Pedagog

Rzecznik Praw Ucznia

 DZIAŁALNOŚĆ

Samorząd Uczniowski

Koła zainteresowań

Gazetka szkolna

Euroczwórka

Sport

 KLASYFIKACJA

Statystyka

Najlepsi uczniowie

Sukcesy uczniów

Złoci absolwenci

 ROZMAITOŚCI

Galeria

40-lecie

Nasze miasto

Bezpieczeństwo

Ciekawe strony

KRONIKA - 2010/2011


1999/20002000/20012001/20022003/2004

 
 
 

2 września 2002 - Nowy rok szkolny

Rozpoczęcie roku szkolnego.


14 października 2002 - Dzień Nauczyciela 

"Dziś zaiste jest okazja, iżby wyrazić nasze podziękowanie za uprawę tegoż ugoru, jakim są nasze czerepy. Niech Waćpaństwu snuje się żywot w pomyślności, a fortuna niech nie omija Waszego domostwa. Ty zaś. Szlachetne zdrowie ulubuj sobie Naszych Nauczycieli i wspieraj Ich nadwątlone przez nas siły" - Uczniowie.


18 października 2002 - Pasowanie na Ucznia

Nasze pierwszaki składały dzisiaj uroczyste ślubowanie. Wzięło w nim udział 111 uczniów z czterech klas. Pani dyrektor mgr Filomena Górecka-Bedla pasowała na ucznia każdego pierwszoklasistę. Najbardziej wzruszeni byli rodzice swoich pociech. Tego dnia najmłodsi koledzy przygotowali przedstawienie pod tytułem: "W Krainie Wiedzy".


23-34 paździrnika 2002 - Wawrzynek

Uczniowie klas II i III przystąpili w październiku do konkursu recytatorskiego "Wawrzynek 2002" organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. W wyniku eliminacji szkolnych na scenie w MOK reprezentowało naszą szkołę troje dzieci: Katarzyna Strochbach i Jakub Wilczyński z klasy II e oraz Natalia Polańska z klasy III b. Zaprezentowane zostały wiersze o tematyce jesiennej.

Natalia Polańska zajęła I miejsce w konkursie, prezentując publiczności wiersz Jana Brzechwy pt. "Grzyby". Otrzymała brawa, dyplom i nagrodę książkową.


21 listopada 2002 - Święto Szkoły


6 grudnia 2002 - Święty Mikołaj

O tym, że swoją radość można znaleźć w radości innych i że jest to właśnie tajemnicą szczęścia - przekonali się uczniowie naszej szkoły podczas kolejnej akcji charytatywnej pod nazwą "I ty możesz zostać Św. Mikołajem". Klasy szóste zorganizowały zabawę andrzejkową, w czasie której sprzedawane były ciastka, napoje i kanapki. Cały dochód z tej imprezy, w kwocie 980 zł, przeznaczony został na zakup 30 paczek mikołajkowych dla najbiedniejszych uczniów szkoły. Wychowanie - to przykład i miłość, najlepszym przyjacielem jest zaś ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca uśmiech i radość.