English version

sp4jaroslaw

 

 

 O NAS

O szkole

Kadra

Kronika
Historia

Patron

 INFORMATOR

Wydarzenia

Plan lekcji

Kontakt z nami

 SERWISY

Świetlica

Biblioteka

Pedagog

Rzecznik Praw Ucznia

 DZIAŁALNOŚĆ

Samorząd Uczniowski

Koła zainteresowań

Gazetka szkolna

Euroczwórka

Sport

 KLASYFIKACJA

Statystyka

Najlepsi uczniowie

Sukcesy uczniów

Złoci absolwenci

 ROZMAITOŚCI

Galeria

Święto Szkoły

Nasze miasto

Bezpieczeństwo

Ciekawe strony

 

 

Konkurs - zorganizowana impreza o określonym regulaminie, której celem jest wyłonienie
w drodze eliminacji kogoś lub czegoś najlepszego w danej dziedzinie, zwykle połączona z przyznaniem nagród.

Źródło: onet.wiem.pl


 

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE - wyniki, dyplomy

rok szkolny 2011/2012

archiwum


Kliknij na imię i nazwisko ucznia
 
Jakub Jucha :: Nikola Andrejko :: Gabriela Idzik :: Weronika Pieszko :: Julia Dobrowolska :: Karolina Kapuścińska :: Aleksandra Makar :: Natalia Kamińska :: Klaudia Ścibor :: Wiktoria Stasieńko :: Piotr Musur :: Dominika Skupień :: Wiktoria Florek ::
 

 
 
 
 
 
23 listopada 2011r.  

Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w konkursach czytelniczych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną – Oddział dla Dzieci
w Jarosławiu i odnoszą wysokie wyniki, czego dowodem są zajmowane lokaty.
W pierwszej turze konkursu "CZYTAJ Z RADOŚCIĄ, SŁUCHAJ Z PRZYJEMNOŚCIĄ" uczestniczyło 57 uczniów klas I – III, z czego 22 zakwalifikowało się do drugiego etapu. Byli to:

• w kategorii klas I:
1. Kacper Kosyta
2. Aleksandra Mossoczy
3. Jakub Kołcz
4. Eliza Sękiewicz
5. Julia Wygnaniec
6. Julia Pawełek
7. Filip Wilczyński
• w kategorii klas II:
1. Tomasz Furgała
2. Kseniya Matviychuk
3. Julia Makulska
4. Bartosz Strumski
5. Bernard Tiako
• w kategorii klas III:
1. Aleksandra Makar
2. Natalia Kamińska
3. Klaudia Ścibor
4. Dominika Skupień
5. Paulina Katan
6. Emilia Potrzebowska
7. Weronika Pieszko
8. Aleksandra Jagiełka
9. Oliwia Pasternak
10. Martyna Cena
 
   

23 listopada w siedzibie Biblioteki odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu, podczas którego nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności płynnego czytania. Oto lista laureatów:

• w kategorii klas I:
Julia Wygnaniec – I miejsce
Julia Pawełek – II miejsce
Aleksandra Mossoczy – III miejsce Wyróżnienie
Filip Wilczyński
 
• w kategorii klas II:
Bartosz Strumski – III miejsce
• w kategorii klas III:
Emilia Potrzebowska – II miejsce
Weronika Pieszko – III miejsce
 

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów uczniowskich.

 

Dyplomy

 
 
 
 

 


© sp4j - 2011