KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH - 18 - 20 XII 2007r

Z inicjatywy Rady Rodziców w porozumieniu z panią Dyrektor mgr Filomeną Górecką - Bedla
w dniach od 18 - 20 XII 2007r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 (parter) przeprowadzono kiermasz ozdób świątecznych.
  Kiermasz prezentował wysoki poziom, ponieważ prace uczniów klas I - VI charakteryzowały się pomysłowością różnorodnych technik i materiałów oraz starannością wykonania.
  Zgodnie z wcześniej ustalonym kryterium wybrano najciekawsze prace w trzech kategoriach:
- stroik świąteczny,

- ozdoby świąteczne,

- kartki świąteczne.
Jury łącznie nagrodziło i wyróżniło 34 prace przekazując zwycięzcom nagrody książkowe
i pamiątkowe dyplomy.

W wyniku przeprowadzonego kiermaszu, którego celem było pozyskanie środków finansowych na dofinansowanie sali multimedialnej zebrano kwotę w wysokości 740 zł.

Dziękujemy rodzicom, nauczycielom, uczniom, którzy hojnie wsparli finansową inicjatywę.

fot. grzekul1