◊ KADRA rok szkolny 2015/2016  

KADRA  (foto - 2004)
 
Dyrektor Szkoły - Filomena Górecka-Bedla (D)
 
Wicedyrektor - Agnieszka Gwóźdź (D)         Wicedyrektor - Renata Wojtowicz (D)
 
Odział przedszkolny         Nauczanie blokowe (IV - VI)
   
Iwona Płocica    (S)  JĘZYK POLSKI
Aneta Wilczak    (K) Lidia Wojtyna   (D)
Kinga Szpilka    (K)

Teresa Haduch (D)

Ewelina Trytek    (S) Grażyna Prusinowska (D)
  Piotr Czech (D)
  Agnieszka Motyka  (M)
   
Kształcenie zintegrowane (I-III) JĘZYK ANGIELSKI
Marta Argasińska (D) Ewelina Pęcak  (M)
Teresa Biela (D) Joanna Matusz-Smorąg (K)
Krystyna Brzuchacz (D) Justyna Bąk-Kisielewicz  (K)
Urszula Rogała(D) Monika Lemek (K)
Agnieszka Gwóźdź (D) Krystian Wańczycki    (S)
Beata Łuc-Piela (D)  
Justyna Szegda    (S) MATEMATYKA
Bożena Pruc(D) Renata Wojtowicz (D)
Anna Skowrońska (D) Wojciech Mazur (D)
Anna Zabłocka (D) Grażyna Hajduk (D)
Dorota Husar-Baran (K) Magdalena Bochniak (M)
Grażyna Sobczuk (D)  
Joanna Tarczydło    (M) HISTORIA
Agnieszka Bereza (D) Violetta Szpilak (D)
   
   PRZYRODA
  Teresa Kiper (D)
  Małgorzata Rogała (D)
Pedagog szkoły  
Aneta Kisiel (D)  
  MUZYKA
Psycholog Barbara Iwasieczko (D)
Adriana Bandura (S)  
   PLASTYKA
  Marzanna Błahuta(D)
   
  ZAJĘCIA TECHNICZNE
Bibliotekarze Grażyna Hajduk (D)
Elżbieta Musur (D)  
Aneta Lenart (K)   ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
Marzanna Błahuta (D)
Wychowawcy świetlicy dla klas I-III Grażyna Hajduk(D)
Barbara Eider-Chodań (D) Barbara Iwasieczko  (D)
  Mateusz Brzyski (S)
Danuta Bacza (M)  
 WYCHOWANIE FIZYCZNE
 Świetlica dla klas I Bogusław Musur (D)
Maria Krzanowska (S) Marzena Polaszek (D)
Elżbieta Zabłocka (D) Monika Biela (D)
  Artur Kurka (D)
Świetlica oddziałów przedszkolnych Mateusz Brzyski (S)
Kinga Szpilka (K)  
   
Pomoc nauczyciela RELIGIA
 Iwona Płocica Ewa Bęben-Solecka (K)
Jolanta Jaroni-Tutka Piotr Czech (D)
   o. Mateusz Kosior (S)
(S) - nauczyciel stażysta  ks. Daniel Kin(M)
       (D) - nauczyciel dyplomowany  
   
    (M) - nauczyciel mianowany Archiwista
      (K) - nauczyciel kontraktowy Zyzańska Izabela
   

Administracja szkoły Obsługa szkoły
SEKRETARZ SZKOŁY STARSZY WOŹNY / KONSERWATOR
Barbara Matlińska Stanisław Malec
Marek Bereza
SAMODZIELNY REFERENT DS. KADR
Ewa Mroczka SPRZĄTAJĄCE
Zuzanna Stec
GŁÓWNY KSIĘGOWY Czesława Szkoła
Mariusz Wojtowicz Bernadeta Bielała
Maria Tomaszewska
INTENDENT
Ewa Szpond
 
Stołówka szkolna
Beata Kuruc
Dorota Piórowska
Bogumiła Kuźmicha
Jagoda Lucyna
 
 
 
© sp4j - 2016r